FIRMA

Informacje

Zespół

Polityka jakości

Polityka prywatności

AUTOMATYKA

Projekty automatyki

Programowanie PLC

Programowanie HMI

SCADA

Systemy nadzoru i sterowania procesami przemysłowymi

Wizualizacje

Sztuczna inteligencja

Receptury

Historia procesu

RAPORTY PRODUKCJI

Wydajność - OEE

Analiza danych

PORTFOLIO

Programy PLC

KONTAKT

Dane kontaktowe

Polityka jakości

Pragmatyzm w działaniu

Współpracując z C&IT Systems poznasz korzyści wynikające ze stosowania skutecznych metod planowania i realizacji projektów. Nasze hasło to Leanearity – strategia szukania rozwiązań bazujących na metodyce Lean, inspirowanych prostotą i skutecznością działania. Leanearity to prostolinijny pragmatyzm, który dostarczy aplikacje bazujące tylko na środkach niezbędnych do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Innowacyjność

W naszych rozwiązaniach odnajdziesz sporo innowacji, ponieważ odrzuciliśmy szablonowe myślenie pozostając jednak przy zdrowym rozsądku. Omijając rygor zbyt sztywnych zasad otworzymy przed tobą prostą drogę do dynamicznego rozwoju i poprawy efektywności działań.

Zarządzanie projektami

Leanearity to także efektywne zarządzanie realizacją projektów. To poczucie pełnej kontroli. Moc najskuteczniejszych elementów różnych metodyk. Dzięki zasadom PRINCE2 definicja twoich celów stanie się jasna i wyraźna. Współpraca całego zespołu projektowego stanie się łatwiejsza i wydajniejsza. Zwinność metodyki Scrum zapewni sprawną realizację i nadzór nad kolejnymi etapami projektu.

Zwrot z inwestycji

Pragmatyzm Leanearity to również ekonomiczne uzasadnienie inwestycji. Pomożemy ci oszacować opłacalność projektu zanim podejmiesz kroki w kierunku jego realizacji. Dzięki temu zaoszczędzisz i czas, i pieniądze. Przekonaj się jak to działa!